Topeak DeFender XC1

Dvoudílný blatník DeFender XC1. Určeno pro horské kolo. Blatník je vybaven systémem rychlé montáže. Vyrobeno z lehkého materiálu, který díky své vysoké pružnosti vytváří...
Doporučená nabídka Allegro.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 24 398 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 5 247 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta80 Kč95 % • 856 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 049 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč98 % • 185 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč86 % • 494 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 429 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 468 recenzíDalší informace

Blatníky na kolo
Materiál
plast

• , zakoupeno v OutdoorMarket.cz

Blatníky Topeak, DEFENDER XC1+XC11 set 29er, jsem volil z toho důvodu, že mezi obloukem spojujícím obě vidlice (vidlice: ROCKSHOX JUDY SILVER TK 100 mm) a pláštěm kola je velmi malý prostor. Upevnění na vidlici se mně v tomto případě jeví, jako výborné řešení. Oba blatníky jsou lehké a dostatečně široké, takže skvělé plní svou funkci. Přiznám se, že jsem s jejich nákupem trochu váhal neboť na obrázku se mně jevila, druhá, ne základní, barva, jako "šedá". Nakonec jsem si je koupil s tím, že pokud by se mně "šedá" barva moc nelíbila, že si blatníky ponechám a "šedou" barvu přestříkám na černou. Byl jsem mile překvapen, když se po rozbalení ukázalo, že barva, která se na obrázku jevila jako "šedá" je ve skutečnosti transparentní, lehce matná. Toto zpracování se mně moc líbí. Montáž blatníků byla snadná. Zadní byl připevněn prakticky ihned. Přední jsem složil a připevnil pomocí krátkých šroubů (součást balení), ale pak jsem zjistil, že na vidlici příliš nedrží. Proto jsem je demontoval a pryží (součást balení) jsem "vypodložit" upínací objímky blatníků a použil delší šrouby (součástí balení). Na základě byť krátké zkušenosti tyto blatníky doporučuji všem, kteří řeší stejný problém jako já.

• vzhled, odolný

Výborný a kvalitní blatniky

Odnímatelný
Určení
Blatníky na kolo
Materiál
plast

Dvoudílný blatník DeFender XC1. Určeno pro horské kolo.

Blatník je vybaven systémem rychlé montáže. Vyrobeno z lehkého materiálu, který díky své vysoké pružnosti vytváří odolnou strukturu. Dokonale chrání před vodou a blátem.

FUNKCE:

• Přední
  • Velikost kola: 26-29 "
  • Namontujte na tlumič o průměru 36-45 mm
  • Hmotnost: 350 g
  • Materiál: PP plast
  • Velikost: 33 x 24 x 19 cm (XC1 FF)
  • 23 x 40 x 29 cm (XC1 FR)
  • Montáž: dvoudílná QR svorka

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v OutdoorMarket.cz

• vzhled, odolný

Výborný a kvalitní blatniky

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v chillisport.cz

zatím nevím

• , zakoupeno v chillisport.cz

• kvalitní a funkční zpracování